Dom i Wnętrze

Nowoczesny zestaw mebli ogrodowych: technorattan w ogrodach

Zaaranżowanie wymarzonego ogrodu to dzisiaj nie problem – pomoże w tym zestaw mebli ogrodowych. Technorattan jest dzisiaj bez wątpienia jednym z najchętniej wybieranych tworzyw w naszych ogrodach – co musimy wiedzieć o meblach technorattanowych przed ich kupnem? Czy meble takie sprawdza się w każdej przestrzeni wypoczynkowej?

Zestaw mebli ogrodowych – technorattan odpowiedni do każdego ogrodu

Meble technorattanowe znane są polskim klientom od wielu lat – współcześnie meble technorattanowe oferowane są w odświeżonej wersji. Nad projektami kolekcji czuwali doświadczeni projektanci, który dbali nie tylko o to, aby meble były piękne, ale również odpowiednio profilowane, dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników. To idealny zestaw mebli ogrodowych: technorattan zaskoczy nas nie tylko estetyką, ale i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Jak tworzone są meble technorattanowe? Ich stelaże tworzą aluminiowe elementy malowane proszkowo. Ten rodzaj materiału zabezpieczono przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Dzięki zastosowaniu aluminium meble są wyjątkowo lekkie, co przekłada się na łatwość w ich podnoszeniu, przenoszeniu. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, która wykonana jest z syntetycznego tworzywa o nieporowatej strukturze. Takie tworzywo jest zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci, brudu, osiadaniem kurzu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawi nam żadnego problemu!

Zestaw mebli ogrodowych – technorattan dla każdego!

Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu są obecnie bardzo rozbudowane – dzięki temu znajdziemy meble odpowiednie do obszernych, jak i małych ogrodów. Największym zainteresowaniem cieszą się sofy narożne i stoliki kawowe. W małych ogrodach postawmy na zestaw mebli ogrodowych technorattanowych składający się z wygodnych foteli i stolika, na którym zmieścimy kilka filiżanek, słodycze, książki.