Ciekawe

Wesele z przytupem – jak je zorganizować?

Nowoczesne wesele to zazwyczaj nietuzinkowa impreza, którą państwo młodzi przygotowują miesiącami, nierzadko z pomocą doświadczonego wedding plannera. Obecnie mamy wiele możliwości związanych z organizacją ciekawego przyjęcia weselnego: może się ono odbyć zarówno w pałacyku, domu weselnym, hotelu, ale też pod namiotem weselnym czy w nowoczesnych… stodołach. Możliwości jest naprawdę wiele – które z nich są warte rozważenia?

Klasyczne wesele w Sali hotelowej

Najczęściej wybieraną opcją na wesele jest klasyczna sala w hotelu – dla pary młodej to spore ułatwienie, gdyż wszystko znajdą na miejscu. Ustalając z managerem Sali szczegóły wesela porozmawiajmy o liczbie gości, ustawieniu stołów, miejscu do tańca, ale również alkoholu, słodkościach, dodatkowych atrakcjach dla gości. Szukając idealnej sali na nasze wesele warto sprawdzić witrynę gdziewesele.pl, która okazuje się być rozbudowaną bazą najlepszych i najciekawszych obiektów weselnych w Polsce. Aby znaleźć idealny lokal wystarczy wpisać interesujący nas obiekt oraz lokalizację. Portal zaskoczy nas również olbrzymią ilością wiedzy i ciekawych artykułów związanych z organizowaniem przyjęcia weselnego, zwyczajów oraz modnych obecnie rozwiązań.

Ślub w stylu boho blisko natury

Bardzo popularnym trendem ślubnym jest impreza w stylu boho. W tym celu najczęściej wynajmowane są sale restauracyjne czy specjalne sale umieszczone z dala od miasta, wokół których infrastruktura pozwala na swobodne przechadzanie się po pięknie zorganizowanym ogrodzie. Wesele boho to przede wszystkim piękne dodatki tworzące klimat: świeże, polne kwiaty na stołach, miejsca dla gości ozdobione gałązkami świerku, makaty na ścianach, świece. Wesela boho organizowane są najczęściej w okresie lata i wspaniałej pogody, kiedy możliwe jest zaaranżowanie takie miejsca wypoczynkowego na zewnątrz dla gości. Wystarczą poduszki ogrodowe, leżaki, stoły kawowe.

ortodoncja katowice apartamenty w Szczawnicy