Strona główna » Czy aparat do kriolipolizy pozwoli nam zgubić zbędny tłuszcz?
Zdrowie i Uroda

Czy aparat do kriolipolizy pozwoli nam zgubić zbędny tłuszcz?

Nadmierna tkanka tłuszczowa sprawia, że nasza sylwetka traci eleganckie linie i sprawia, że czujemy się gorzej we własnym ciele. Dzisiaj nie musimy już decydować się na męczące diety czy regularne wizyty na siłowni – aparat do kriolipolizy pozwoli na skuteczną walkę z nadmiernym tłuszczykiem i sprawi, że na nowo pokochamy nasze ciało. Jak to możliwe?

Jak działa aparat do kriolipolizy?

Aparat do kriolipolizy to urządzenie, które znajdziemy w profesjonalnych gabinetach zabiegowych, gabinetach kosmetycznych czy centrach odnowy biologicznej. Jego działanie polega na oddziaływaniu niskimi temperaturami na wybrane odcinki skóry – najczęściej jest to brzuch, pośladki lub uda. Specjalna głowica zasysa skórę i oddziałuje na nią niską temperaturą – temperatura dobierana jest na podstawie wagi pacjenta oraz grubości tkanki tłuszczowej. Czas zabiegu dobiera się indywidualnie – zazwyczaj jest to od 40 do 60 minut – mówią specjaliści.

Na czym polega kriolipoliza i dlaczego uważana jest za tak skuteczną? Kriolipoliza to oddziaływanie niskimi temperaturami na komórki tłuszczowe. Niskie temperatury powodują uszkodzenie komórek. Z czasem są one usuwane z organizmu w procesach metabolicznych przy pomocy układu limfatycznego. Efekty kriolipolizy widoczne są bardzo szybko – i na ich podstawie powinno podejmować się decyzję, czy są zadowalające czy jednak konieczne jest wykonanie jeszcze jednego zabiegu.

Aparat do kriolipolizy – czy jest bezpieczny w użytkowaniu?

Okazuje się, że aparat do kriolipolizy jest nie tylko skuteczny w działaniu, ale też wysoce bezpieczny w użytkowaniu. Nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do zabiegu, tuż po nim możemy spokojnie udać się do domu. Dzięki kriolipolizie odzyskamy nie tylko doskonałą figurę, ale i dobre samopoczucie!

 

 

https://wnetrzadesign.com.pl/kuchnia-najnowsze-trendy-i-pomysly/ https://goforthegoldcps.org/bezpieczenstwo-w-lancuchu-produkcji-zywnosci/ https://digital-system.pl/jakie-kaski-oferuje-sklep-jezdziecki/