Strona główna » Jak otworzyć sklep internetowy i przenieść sprzedaż do sieci?
Technologia

Jak otworzyć sklep internetowy i przenieść sprzedaż do sieci?

Szukając metod na zwiększenie zysków własnej marki coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie swojej firmy do sieci. Stworzenie sklepu internetowego to żmudny i kosztowny proces, jednak może otworzyć on przed nami zupełnie nowy rynek i ściągnąć nowych klientów. Kto stworzy dla nas funkcjonalny sklep internetowy i o co musimy zadbać, aby go uruchomić?

Znajdź wykonawcę sklepu internetowego

Zaprojektowaniem i stworzeniem sklepu internetowego zajmą się profesjonaliści z agencji reklamowej czy marketingowej. Programista, informatyk i grafik zaprojektują dla nas sklep, który będzie nie tylko wygodny w obsłudze dla sprzedającego, ale również intuicyjny dla samych użytkowników. Sklep powinien być responsywny – czyli taki, aby mógł się prawidłowo wyświetlać również na ekranach smartfonów czy tabletów. Strona powinna być również odpowiednio pozycjonowana – jest to zadanie dla specjalistów od SEO. Istotna będzie też współpraca w doświadczonym copywriterem.

Hosting stron www – jaki wybrać?

Aby móc „umieścić” nasz sklep w sieci konieczny jest hosting stron www. Hosting to nic innego jak miejsce na serwerach, udostępniane odpłatnie przez firmy hostingowe. Musisz wiedzieć, że usługa usłudze nierówna. Chcąc wybrać najlepszy hosting stron www musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest pojemność dyskowa. W zależności od rodzaju witryny wybieramy konkretną pojemność. Pojemność powinna być większa, kiedy planujemy dużą ilość zdjęć czy też podpięcie pod domenę poczty elektronicznej. Szukając idealnego hostingu zwracajmy również uwagę na uptime – jest to czas bezawaryjnego działania serwera, który wyraża się w procentach. Pożądaną wartością jest tu 99%. Decydując się na hosting nie zapominajmy sprawdzić również oferowanego transferu oraz metod zabezpieczania.

https://poochfest.org/sypialnia-w-stylu-boho/ https://dylanferrandis.com/jazda-konna-sposobem-na-zdrowy-umysl-i-cialo/ https://greaterrangedj.com/pomysl-na-mvp/