Strona główna » Jak prawidłowo malować paznokcie lakierem hybrydowym?
Zdrowie i Uroda

Jak prawidłowo malować paznokcie lakierem hybrydowym?

Każda kobieta lubi dbać o swój wygląd. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Warto jest bowiem wiedzieć że schludny i zadbany wygląd, jest naszą wizytówką. Szczególną uwagę zwraca się jednak na dłonie kobiety. O czym powinnyśmy zatem pamięta, kiedy chcemy mieć piękne i zadbane paznokcie? W naszym poniższym artykule, przyjrzymy się dokładnie zagadnieniu związanemu ze stosowaniem metody hybrydowej zdobienia paznokci.

Przede wszystkim – dlaczego „hybrydy” są tak popularne?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci, popularnie określana po prostu jako hybrydy, zyskuje coraz większe grono zwolenników. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jest to trwała metoda. Paznokcie hybrydowe utrzymują się około 3-4 tygodni. Po tym czasie zaleca się ich usunięcie i potencjalnie – nałożenie nowych. Powodem tego jest przede wszystkim pojawiający się odrost paznokcia. Pomalowane lakierem hybrydowym paznokcie, na których widać wyraźny odrost, nie wyglądają już tak atrakcyjnie. Nie musimy się jednak martwić o ich wygląd – przez prawie miesiąc trzymają się one bez żadnego problemu.

Po drugie – jaki jest koszt wykonania zdobienia paznokci metodą hybrydową?

Skoro wiemy już, co jest największą zaletą, jeśli chodzi o zdobienie paznokci metodą hybrydową, pora przyjrzeć się temu, jak to wygląda cenowo. Standardowa cena, za pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym, wynosi około 60 zł. Koszt ten może być jednak wyższy – wiele zależy od tego, czy np. chcemy wykonać na nich jakiś wzorek, czy lakier hybrydowy kładziemy na naturalną płytkę, czy na tips. Rodzaj lakierów hybrydowych, także ma znaczenie, jeśli chodzi o cenę. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę trwałość manicure hybrydowego, możemy śmiało powiedzieć, że jest to jak najbardziej opłacalna inwestycja.

Czy można wykonać manicure hybrydowy samodzielnie?

Wiele kobiet coraz częściej wykonuje manicure hybrydowy samodzielnie. Potrzebny jest do tego oczywiście odpowiedni sprzęt, taki jak lampa, cleaner, czy odpowiednie lakiery. Prawdą jest też, że trzeba mieć zdolności, aby metoda hybrydowa zdobienia paznokci została dobrze wykonana, a nie każda kobieta te zdolności posiada. Dlatego, mimo dostępności lamp, lakierów i innych akcesoriów do wykonywania manicure hybrydowego, coraz więcej kobiet decyduje się jednak na zdobienie paznokci metodą hybrydową w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Mamy wówczas pewność, że takie zdobienie będzie wykonane estetycznie i trwale a co za tym idzie – będzie piękną ozdobą naszych dłoni. To przecież jest najważniejsze, jeśli decydujemy się na taki rodzaj manicure.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/ metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

https://naropa2016.org/niezbedne-informacje-o-iso-17025/ https://birchclothing.com/sklep-jezdziecki-z-dobrymi-kaskami/ https://huddled.com.pl/10clouds-polska-firma-na-rynku-swiatowym/