Strona główna » Najmodniejsze dodatki do bikini
Ciekawe

Najmodniejsze dodatki do bikini

Stroje kąpielowe dwuczęściowe często są też nazywane po prostu bikini. Kostiumy złożone z majtek i biustonosza powstały właśnie na atolu wyspy Bikini i stąd wzięła się ich nazwa. Stroje te mogą się składać z czegoś więcej niż tylko majtek i biustonosza. Jakie dodatki są najmodniejsze?

Pareo

Stroje kąpielowe dwuczęściowe często uzupełnia się pareo. Jest to długa, zwiewna chusta, którą można asymetrycznie związać w pasie. Chusty te często są wykonane z przejrzystego materiału, choć nie jest to twardą zasadą. Istnieje też spora dowolność, co do długości chusty. Zawsze jednak jest ona krótsza z tej strony, z której znajduje się węzeł.

Pareo pozwala zasłonić masywne uda i pulchną pupę. Dobrze, jeśli jest ono dobrane kolorystycznie do stroju kąpielowego dwuczęściowego. Pareo można ściągnąć przed wejściem do morza lub basenu, bo długie chusty mogą przeszkadzać w kąpieli. W krótszych pareo można bez trudu pływać i biegać. Nie wpływają one na zdolność ruchu.

Spódniczka kąpielowa

Ciekawą propozycją są też spódniczki kąpielowe. Nakłada się je bezpośrednio na majtki od zestawu. Spódniczki są symetryczne, często z rozcięciami po obu bokach, by były przewiewne i nie ograniczały ruchów. Spódniczki często można znaleźć w gotowych zestawach. Są wtedy dopasowane do kostiumu bikini.

Zadanie spódniczki kąpielowej jest właściwie takie samo jak pareo. Po prostu jest ona od niego bardziej praktyczna, bo nie wymaga wiązania, a jedynie włożenie spódniczki na gumce. Nie trzeba, więc martwić się, że coś się odwiąże lub zsunie. Spódniczka zostanie na miejscu przez cały dzień. Nie utrudnia pływania ani zabawy w wodzie.

Spódniczki kąpielowe to bardzo kobiecy gadżet. Spisują się u dziewcząt i kobiet w każdym wieku. Pozwalają im poczuć się bardziej pewnymi siebie, a co za tym idzie mogą one też swobodniej się bawić i dobrze spędzić swój czas na plaży lub basenie.

Sukienka plażowa

Uzupełnieniem stroju kąpielowego dwuczęściowego może też być sukienka plażowa. Wkłada się ją bezpośrednio na kostium. Sukienki tego typu są bardzo lekkie i zwiewne. Koniecznie też muszą być łatwe do zdejmowania i ubierania. Chodzi o to, by można było swobodnie ją ściągnąć i wskoczyć do morza.

Sukienki plażowe mogą mieć różne długości. Od krótkich aż po długie do samej ziemi. Sukienki te są pewnego rodzaju kompromisem. Można je założyć po to, by przechadzać się po mieście w dwuczęściowym kostiumie. W takiej sukience można siedzieć w restauracji, wsiąść do autobusu czy pójść na zakupy. Żeby wskoczyć do basenu wystarczy tylko ją ściągnąć.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/s/19299 https://koco.pl https://rosequarterdevelopment.org