Strona główna » Nowoczesna liposukcja – sposób na piękną sylwetkę
Zdrowie i Uroda

Nowoczesna liposukcja – sposób na piękną sylwetkę

Z roku na rok zainteresowanie chirurgią plastyczną rośnie. Wśród ogromnej ilości zabiegów ze szczególnie dużym zainteresowaniem spotykają się kuracje odchudzające. Coraz pokaźniejsza grupa pań i panów zrażonych niepowodzeniami w odchudzaniu decyduje się na zabieg liposukcji. Lekarze odchodzą od standardowej formy zabiegu na rzecz innowacyjnej kuracji z wykorzystaniem prądu RF. Na czym polega nowoczesna liposukcja? Kto może z niej skorzystać? Sprawdź!

Innowacyjne urządzenie do liposukcji – przełom w odchudzaniu

Tradycyjna liposukcja ma poważnego rywala – zabieg z wykorzystaniem prądu RF. Do jego przeprowadzenia niezbędne jest urządzenie do liposukcji, które podgrzewa tkankę tłuszczową, która rozpuszcza się, a następnie zostaje odessana albo usunięta w wyniku zachodzących w ciele naturalnych procesów fizjologicznych.  Wyraźnemu wyszczupleniu wybranych partii towarzyszy również efekt odmłodzenia skóry. Dzięki prądowi RF skóra staje się sprężysta, jędrna  i obkurczona. Z jej powierzchni znikają nieestetyczne nierówności, dzięki czemu staje się ona gładka i wizualnie wyraźnie młodsza. Zabieg wykonuje się ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Wbrew pozorom liposukcja nie jest zalecana osobom z nadwagą. Jej celem nie jest walka z otyłością, ale wyrównanie proporcji zaburzonych przez tkankę tłuszczową. Nowoczesna liposukcja dedykowana jest przede wszystkim pacjentom zmagającym się z nadmiarem tłuszczu w najbardziej problematycznych obszarach, które ciężko wyszczuplić standardowymi metodami: po wewnętrznej stronie ud, na ramionach, brzuchu czy podbródku. Z dobrodziejstw chirurgii plastycznej często korzystają również pacjenci borykający się z  ginekomastią.

 

http://susiemakessupper.com/system-zarzadzania-jakoscia-iso-9001/ https://mtsolutions.com.pl/jak-podawac-przysmaki-koniom/ http://zen-satori.org/funkcjonalne-spodnie-na-konia-komfortowe-bryczesy/