Strona główna » Nowoczesny taras ze schodami – jak zaaranżować taką przestrzeń?
Dom i Wnętrze

Nowoczesny taras ze schodami – jak zaaranżować taką przestrzeń?

Nowoczesny taras ze schodami prowadzącymi do ogrodu to idealne miejsce do relaksu. Jak zaaranżować taką przestrzeń? Jakie meble wykorzystać? Możliwości jest naprawdę wiele – warto przyjrzeć się z bliska najmodniejszym meblom i dodatkom!

Nowoczesny taras ze schodami – w poszukiwaniu inspiracji

Nasz nowoczesny taras ze schodami może być zaaranżowany na wiele sposobów – projektanci przestrzeni podsuwają propozycje na tarasy skandynawskie, minimalistyczne, nowoczesne czy loftowe. Pierwszym krokiem w aranżacji jest oczywiście wybranie odpowiednich mebli: powinny być one dopasowane zarówno do naszych potrzeb, jak i do wielkości przestrzeni, którą dysponujemy. Meble tarasowe dostępne są obecnie w wielu ciekawych odsłonach: bez trudu znajdziemy komplety wypoczynkowe, kawowe czy jadalniane, przez co wykreujemy idealne miejsce na relaks. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe. Atutem takich mebli jest fakt, że kolekcje są niezwykle rozbudowane i każdy znajdzie w nich coś dla siebie: sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów, ale też klasyczne krzesła czy stoliki. Alternatywą są meble modułowe, których konstrukcja pozwala na stałe zmiany w obrębie tarasu.

Jak ozdobić nowoczesny taras ze schodami?

Aby każda chwila na tarasie była wyjątkowa, warto zadbać o odpowiednie dodatki. Nowoczesny taras ze schodami warto przede wszystkim oświetlić. W tym celu wykorzystajmy klasyczne lampiony lub lampiony solarne, które można ustawić zarówno na stole, parapecie okna czy na schodach, aby je oświetlić. Lampiony można też umieścić nad naszymi głowami na wcześniej przygotowanych linach – w ten sposób uzyskamy nieco orientalny klimat. Na tarasie warto też umieścić ulubione kwiaty w nowoczesnych donicach technorattanowych czy cementowych.

 

 

 

https://powloki.com.pl https://labels2017.org https://toqot.pl