Strona główna » Parasol ogrodowy – must have na Twoim tarasie
Dom i Wnętrze

Parasol ogrodowy – must have na Twoim tarasie

Tegoroczny sezon ogrodowy możemy oficjalnie uznać za otwarty! Zanim słoneczna, gorąca aura zadomowi się u nas na dobre, zadbaj o przestrzeń wokół swojego domu. Ważną częścią zewnętrznej aranżacji jest parasol przeciwsłoneczny – element podnoszący komfort wypoczynku i zapewniający bezpieczeństwo osobom przebywającym na świeżym powietrzu. Jaki parasol warto mieć w swoim ogrodzie? Sprawdź!

Niezawodna ochrona przed słońcem

Parasole ogrodowe mają ważną funkcję: powinny stanowić barierę dla szkodliwego promieniowania UV oraz zapewniać ochłodę w gorące dni. Jeśli chcesz, aby nowy parasol dobrze spełniał swoje zadanie, wybierz solidny model z czaszą z wytrzymałej tkaniny z filtrem przeciwsłonecznym. Nowoczesne parasole o imponujących rozmiarach są w stanie zacienić rozległą przestrzeń. Szczególnie dużą popularnością cieszą się modele z mechanizmem obracania i pochylania czaszy. Prosty w obsłudze system pozwala na wygodną regulację położenia czaszy bez konieczności przesuwania ciężkiego parasola po całym tarasie.

Imponująca dekoracja przestrzeni

Nowoczesne parasole ogrodowe są dopracowane nie tylko pod kątem użytkowym, ale również estetycznym. Minimalistyczne modele z dużymi czaszami w stonowanych odcieniach harmonijnie dopełniają eleganckich aranżacji. Na szczególną uwagę zasługują metalowe parasole pokryte powłoką imitującą drewno.

W sieci taniej!

Poszukiwania parasola ogrodowego zacznij od wizyty na stronie gardenspace.sk/zahradne-slnecniky. W sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór innowacyjnych parasoli z ofert znanych producentów. Co ważne, ceny w sklepach on-line są zazwyczaj dużo niższe niż w stacjonarnych punktach. Jeszcze więcej pieniędzy zaoszczędzisz, jeśli zdecydujesz się na zakup wyposażenia outdoorowego poza sezonem.

https://my-place.pl https://bibliotecalibre.org https://wmkiw.pl