Strona główna » Piękna kanapa do ogrodu – jaki model wybrać?
Dom i Wnętrze

Piękna kanapa do ogrodu – jaki model wybrać?

Przydomowy ogród to idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Szczególnie sprzyja temu wspaniała letnia pogoda. Zaaranżowanie miejsca wypoczynkowego w ogrodzie nie zajmie wiele czasu – zasadniczo potrzebujemy wyłącznie odpowiednich mebli ogrodowych. Topowi producenci zaoferują nam dzisiaj wiele ciekawych rozwiązań, wśród których meble technorattanowe i modułowe wiodą prym! Co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego warto wybrać kanapę do ogrodu?

Kanapy ogrodowe to uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli nam na wiele form odpoczynku. Kanapa do ogrodu bez trudu pomieści wielu gości, zapewniając im komfort i wygodę podczas wspólnego odpoczynku w promieniach słońca. Kanapa może być również miejscem, gdzie zdrzemniemy się w cieniu parasola, odpoczywając po długim i męczącym dniu. Kanapę bez trudu zestawimy ze stolikiem kawowym czy kilkoma fotelami, tworząc centralny punkt wypoczynkowy w ogrodzie – będzie on przyciągał domowników jak magnes i stanie się obietnicą mile spędzonego dnia.

Kanapy technorattanowe – czym nas zaskoczą?

Wśród najchętniej wybieranych kanap ogrodowych klienci wskazują kanapy technorattanowe. Nowoczesny technorattan zaskoczy nas nie tylko świetnym wyglądem, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach, odpowiednio zabezpieczonych przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Lekkie aluminium wpływa też na finalną wagę mebla – jest on lekki, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemu. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa, do złudzenia przypominająca naturalny rotang. Plecionka jest tworzywem syntetycznym, wysoce odpornym na wilgoć, wnikanie brudu, ale również na promieniowanie UV. Nawet po wielu latach użytkowania meble takie nie stracą swojego pięknego koloru.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/520-kuchnia-w-bieli-i-drewnie https://www.gama-sklep.com.pl/a/535-bezowa-kuchnia-jaki-blat-wybrac https://www.gama-sklep.com.pl/a/27-nowoczesny-wystroj-wnetrz