Strona główna » Prywatne ubezpieczenia– czy to się opłaca?
Motoryzacja

Prywatne ubezpieczenia– czy to się opłaca?

Firmy ubezpieczeniowe w Polsce z roku na rok notują wzrost zainteresowania swoimi produktami. Fakt ten możemy przypisać większej świadomości konsumenckiej, jak również możliwościom, jakie dają dodatkowe ubezpieczenia. Czy taka usługa się nam opłaca? Jakie rodzaje ubezpieczeń wybrać, aby faktycznie móc korzystać z profitów?

Ubezpieczenie OC samochodu

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dotyczy każdego posiadacza samochodu osobowego. OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które pozwala na pokrycie szkód wyrządzonych przez nas samych. Różnica w cenie ubezpieczenia OC będzie wynikała nie tylko z towarzystwa ubezpieczeniowego, ale również z modelu i wieku naszego samochodu. Chcąc znaleźć najlepsze opcje warto skorzystać z porównywarki mfind.pl, która na podstawie kilku istotnych danych znajdzie dla nas najlepsze oferty na rynku.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne jest coraz chętniej wybierane przez klientów indywidualnych w zakładach ubezpieczeń. Wynika to przede wszystkim ze słabej kondycji polskiej służby zdrowia, długich terminów do konkretnych specjalistów, długim oczekiwaniem. Prywatna służba zdrowia rozwiązuje te problemy, oferując swoim klientom możliwość dostania się do lekarza ogólnego jeszcze tego samego dnia. Ubezpieczenia medyczne dostępne są już od 40 złotych miesięcznie – w tej cenie otrzymujemy nie tylko pomoc lekarza ogólnego, ale również kilku lekarzy specjalistów, możliwość korzystania z zabiegów laboratoryjnych i pomocy pielęgniarki.

Ubezpieczenie turystyczne dla osób podróżujących za granicę

Planując wyjazd poza granice naszego kraju koniecznie pomyślmy o ubezpieczeniu turystycznym. Pozwoli ono uchronić się przed niespodziewanymi kosztami związanymi z leczeniem czy wizytą lekarską za granicą.

https://handbagmonster.com/zalety-letnich-wyjazdow-zorganizowanych/ https://dylanferrandis.com/jazda-konna-sposobem-na-zdrowy-umysl-i-cialo/ https://velemental.com/oznakowanie-drogi-na-czas-remontu-najwazniejsze-informacje/