Strona główna » Wózek spacerowy czy 3w1?
Ciekawe

Wózek spacerowy czy 3w1?

Szukając idealnego wózka do wspólnych spacerów z dzieckiem często stykamy się z olbrzymią ilością informacji, które sprawiają, że czujemy się zagubieni. Przygotowując się do tego zakupu warto przede wszystkim porównać parametry interesujących nas modeli, ustalić widełki cenowe oraz określić, jakie mamy względem tego produktu oczekiwania!

Czym różnią się wózki oferowane przez topowych producentów?

Szukając funkcjonalnego wózka przede wszystkim zastanówmy się nad jego cechami: powinien być on bezpieczny i wygodny dla dziecka, dopasowany do jego wieku, ale również wygodny w prowadzeniu, lekki i zwrotny. Firmy takie jak espiro.pl proponują nam dzisiaj nowoczesne wózki dziecięce w różnych opcjach: zarówno innowacyjne wózki spacerowe całoroczne, jak i wózki w typie 3w1. Czym się różnią?

Wózki 3w1 i spacerowe – jaki model wybrać?

Chcąc ograniczyć wydatki i jednocześnie postawić na produkty wysokiej klasy warto zastanowić się nad wózkiem 3w1. Tego typu wózek posiada trzy wymienne elementy: gondolę, nosidło oraz siedzisko – wymieniają się one zgodnie z wiekiem dziecka. Gondola pozwoli dziecku spokojnie spać podczas spacerów – powinna być ona wykorzystywana na zmianę z nosidłem. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać elementy te wymieniamy na klasyczne siedzisko. Wózki w typie 3w1 zmieniają się razem z dzieckiem, zaskakują funkcjonalnością: trwała rama jest składana, przez co taki wózek bez problemów zmieścimy w bagażniku samochodu.

Szukając lekkiego wózka dla dziecka siadającego warto zastanowić się nad modelem spacerowym. Dzisiaj wózki spacerowe to modele całoroczne, z którymi możemy przemierzać kilometry zarówno wiosną, jak i zimą. Zaletą wózków spacerowych jest niska waga – wynika to z zastosowania materiałów takich jak wzmocnione aluminium.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/405-czarne-blaty-kuchenne Jakie łóżko do sypialni: drewniane czy tapicerowane? https://www.gama-sklep.com.pl/a/174-regaly-kuchenne